Trwa wczytywanie produktów

Produkcja w Identio

Od 2008 roku specjalizujemy się w produkcji identyfikatorów personalnych oraz materiałów identyfikacyjnych. Przez ten czas zdobyliśmy bezcenne doświadczenie oraz zbudowaliśmy wyspecjalizowaną produkcję.Nasz park maszynowy:1 Druk termotransferowy
Potocznie zwany sublimacją. Specjalizujemy się w druku transferowym na aluminium od Ponad 7 lat. Dzięki profesjonalnie skalibrowanym urządzeniom EPSON mamy możliwość dokładnego odzwierciedlenia kolorów przy nadrukach najwyższej jakości.

2 Cięcie ploterem CNC
Oprócz docinania aluminium na gilotynie, mamy możliwość precyzyjnego wycinania detali na amerykańskim urządzeniu frezującym CNC. Dowolnie wycinane przez nas identyfikatory, szyldy, litery, piktogramy i inne oznaczenia mają idealnie gładkie krawędzie.

3 Cięcie i grawerowanie laserem
Pracujemy na urządzeniu Trotec najwyższej klasy. Ploter laserowy daj możliwość precyzyjnego cięcia i grawerowania takich materiałów jak plexi, laminaty grawerskie, sklejki i inne. Mamy też możliwość gięcia wyciętych elementów, np. plexi czy laminatu grawerskiego.
Produkcje na zamówienie
Poza naszą stałą ofertą, wykonujemy chętnie nietypowe produkcje według pomysłów i projektów naszych Klientów.

Lider w identyfikacji
Przez kilka lat produkcji z pasją i zaangażowaniem, wypracowaliśmy sobie pozycję lidera nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Nasze produkty eksportujemy do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Szwecji. Identyfikatory Identio oferują swoim Klientom najlepsze agencje reklamowe.

Referencje
Naszymi stałymi Klientami są największe sieci handlowe takie jak Apart, Douglas, Reserved, Mohito, Statoil i inne...

Szybkość
W biznesie liczy się współpraca i szybkość. Nie każemy naszym Klientom czekać i realizujemy zamówienia ekspresowo, nawet na następny dzień roboczy!

Informacje i wyceny niestandardowe
W sprawie dodatkowych informacji oraz wyceny skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.