Trwa wczytywanie produktów

Identyfikatory aluminiowe 'Window':
Informacje o produkcie:
Identyfikatory aluminiowe 'Window'
  • Eleganckie i praktyczne identyfikatory z dowolnym, pełnokolorowym nadrukiem. Skonfiguruj identyfikator dopasowany do Twoich potrzeb.
System wymiennych danych
  • Identyfikatory typu 'Window' doskonale sprawdzają się przy dużej rotacji pracowników - zmiana karteczek z danymi jest szybka i prosta.
Pomoc i wytyczne
Pliki graficzne
  • Dołącz plik logo w formacie wektorowym CDR, EPS lub PDF.
Projekt identyfikatora
  • Chętnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację z Twoim logo. Możesz również zrobić ją samodzielnie, korzystając z makiety lub kreatora.
Pliki pomocnicze:
Zamów w 3 prostych krokach:
1 Wybierz Parametry
Rozmiar
Kolor frontu
Kolor tyłu
Rodzaj zapięcia
Zabezpieczenie żywicą 3d
Kreator online
Wybierz szablon!
2 Wybierz Ilość
Wybierz całkowitą ilość zamawianego produktu, klikając na odpowiedni nakład:
Uzyskaj rabat od tych cen!
Załóż konto/Zarejestruj się lub skontaktuj się z nami
Potrzebujesz większego nakładu?
Prześlij zapytanie o kalkulację.
3 Termin realizacji:

Termin realizacji
dni roboczych
Bezpłatna wysyłka lub odbiór:
Zbyt długi termin?

Podsumowanie
Łączny koszt zamówienia
netto
brutto

 

Czemu identyfikatory z okienkiem?

Identyfikatory z wymiennymi karteczkami
W przypadku dużej rotacji pracowników doskonale sprawdzą się nasze identyfikatory typu 'Window' czyli przypinane badge z systemem wymiennych informacji. Identyfikatory dla pracowników tego typu przygotujesz w kilka minut z wykorzystaniem naszego szablonu, dowolnej drukarki oraz nożyczek lub gilotyny. Identyfikatora nie trzeba wyrzucać kiedy zmieni się pracownik, a jedynie wystarczy wymienić dane - przygotować firmowych identyfikatorów nigdy nie było prostsze, a do tego są one bardzo eleganckie!

Identyfikatory metalowe - najlepsza jakość i prestiż
Wybieraj spośród 3 kolorów identyfikatorów - biały mat, srebrny półmat oraz klasyczne złoto. Identyfikatory pracownicze wykonane z aluminium z dowolnym trwałym nadrukiem to najlepsze rozwiązanie.

Ekspresowa produkcja Warszawa
Jako producent identyfikatorów gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji - druk identyfikatorów nawet w 24h! Nasza siedziba mieści się w Warszawie, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj, projektuj i zamawiaj online
Cena identyfikatorów nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać identyfikatory online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!

Sugerowane produkty
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać